Запрошуємо відвідати виставку «УКРЛИТВО 2021»

УКРЛИТВО 2021

Ні для кого не секрет, що останніми роками ливарна галузь в Україні переживає не найкращі часи. Неготовність ливарних підприємств до модернізації та зміни умов роботи, брак інвестицій і відсутність інтересу держави до підтримки галузі – причини, за якими нашій країні належить всього 2% на світовому ринку виробництва лиття. Однак, у зв’язку з пандемією і перебоями поставок з Китаю, — основного постачальника готових ливарних виробів у світі, — в України є шанс зайняти нове, більш вигідне місце на ринку та змістити фокус інвесторів із зарубіжних ринків на вітчизняні компанії.

Оцінюючи привабливість ринку України, експерти одноголосно дійшли висновку, що основні шляхи відродження ливарної галузі – це модернізація виробництва, збільшення інвестицій та підтримка уряду.

Саме в рамках виставки «Міжнародний промисловий форум» Вам буде найзручніше ознайомитися з поточним станом справ на ринку, знайти інвесторів і партнерів для довгострокового співробітництва, а також привернути увагу всіх зацікавлених осіб!

На виставці окремою експозицією УКРЛИТВО будуть представлені провідні компанії в області ливарного виробництва:

1. ТОВ «УКРФАВОРИТ»

ТОВ «УКРФАВОРИТ» – законодавець англійських традицій лиття та інноваційних технологій на українському металургійному ринку, офіційний ексклюзивний представник EUROTEK FOUNDRY PRODUCTS LTD. Компанія-лідер серед постачальників високоефективних матеріалів та інженерних рішень для організації і функціонування ливарного виробництва в Україні.

   • Хімічні компоненти для ливарної промисловості: сполучні смоляні системи, розділові покриття, вогнетривкі покриття, обладнання для ХТС процесу (системи регенерації піску, змішувачі піску, системи управління ХТС процесом).
   • Повний спектр послуг у таких областях: налагодження і відпрацювання процесу виробництва металевих виливків з використанням продукції компанії EUROTEK FOUNDRY PRODUCTS LTD, подальша сервісна підтримка і супровід технологічних процесів у ливарному виробництві.

2. «GUSS-EX»

Ливарне виробництво і модернізація обладнання; постачання всіх видів устаткування для ливарного виробництва, ливарних матеріалів і запасних частин на польський і європейський ринки.

3. ТОВ «ЕВРОЛІДЕР»

Матеріали та обладнання для виробництва форм і стрижнів для всіх видів металів та їх сплавів. Широкий вибір матеріалів для альфа-сет, фуран та резол СО2 процесів. Вперше в Україні – неорганічна, екологічна система в’яжучих GEOPOL®, що дозволяє підібрати оптимальні рішення для ливарних виробництв.

4. ТОВ «УБМ»

ТОВ «УБМ» — представник іноземних компаній в Україні. Основні торгові марки (Туреччина): Sistem Teknik, Inductotherm, EGT, Cukurova Kimya Endustrisi A.S., IDEAL MAKINA, АТМ, NEL. Пропонує широкий спектр обладнання, витратних матеріалів та технологічних рішень для ливарної промисловості:

   • Індукційні плавильні печі потужністю від 75 КВт до 10 МВт, ємністю від 1 кг до 60000 кг. Монтаж і обслуговування, гарантія від компанії «Inductotherm» / Туреччина.
   • Смоли й затверджувачі для ливарних процесів, з — екзо термічні вставки, вогнетривкі покриття для форм і стрижнів, труби і конуси для термопар і інші допоміжні матеріали компанії Cukurova Kimya Endustrisi AS. / Туреччина.
   • Вогнетривкі матеріали для футеровки печей компанії «EGT».
   • Промислові печі для термообробки компанії «Sistek Teknik» (Туреччина).
   • Генератори азоту, водню, кисню, промислові насоси та інше від компанії «Ideal Makina A.Ş» (Туреччина).

5. ТОВ «ЗАВОД ЕКОПРОМЛІТ»

ТОВ «ЗАВОД ЕКОПРОМЛІТ» – сучасне ливарне підприємство в складі Групи Компаній «Турбоком». Реалізує повний цикл робіт з виробництва чавунних виробів для автомобільної, сільськогосподарської, залізничної, трубопровідної і машинобудівної галузей. Виробництво відливань з чавуну, сталі та алюмінію відбувається за технологією Lost-foam (ЛГМ). Виробничі потужності дозволяють виготовляти до 200 тонн ливарної продукції в місяць, розміром від 0.1 до 650 кг.

6. «ІНДЕМАК»

Виробництво плавильних індукційних печей, модернізація плавильних дільниць, сервіс та запасні частини до індукційних печей. Постачання ливарного обладнання.

7. «ТУРБОГАЗ УЖГОРОД»

«ТУРБОГАЗ УЖГОРОД» – виробник та постачальник високоточного, зуборізного обладнання, устаткування для іонно-плазмового зміцнення поверхневого шару деталей у тліючому розряді, що дозволяє робити термообробку деталей і багато іншого унікального обладнання. Плавильний комплекс EGES-2.0 (Турція). Піч ІЧТ-6. Піч ІСТ – 0,16. Формовочна лінія «Omega» (Великобританія). Зачистне устаткування. Дробострумінний апарат типу PG20X35 / 5TR-2829.

8. ЛК «МЕЛТ»

Виробництво ливарного обладнання, розробка й виготовлення оснащення для лиття. Реалізує такі типи лиття: лиття у форми з ХТС, кокільне лиття, кокільне лиття з піщаним стрижнем, точне лиття в одноразові гіпсові форми, лиття під низьким тиском, лиття під високим тиском. Розробляє обладнання для ливарних компаній — електричні тигельні печі опору типу САТ для плавки алюмінієвих і мідних сплавів, виготовлення печей за технічними завданнями замовника.

9. ТОВ «ЛІТМАШІМПЕКС»

ТОВ «ЛІТМАШІМПЕКС» – представник Jinan shengquan group share-holding Co., Ltd, SQ – Group (Китай) в Україні, одного з найбільших виробників сучасних матеріалів для ливарної та металургійної галузей. Поставка матеріалів для металургійних, ливарних і машинобудівних заводів. Надання методичної та технічної допомоги та підтримки при впровадженні та використанні матеріалів на підприємствах України.

10. ПОЛІТЕГ МЕТ

ПОЛІТЕГ МЕТ поставляє матеріали для ливарного виробництва чорних металів і кольорових сплавів, технологічні рідини для механічної обробки. Ексклюзивний представник HÜTTENES‑ALBERTUS CHEMISCHE  WERKE GmbH (Німеччина).

11. ТАВРІЯ ТУРБО ПЛЮС

ТАВРІЯ ТУРБО ПЛЮС здійснює виробництво турбокомпресорів, гідропідсилювачів, насосів водяних, фланців. Виробництво чавунного та кольорового лиття.

12. БЕРДЯНСЬКІ ЖНИВАРКИ

Виробництво стального, чавунного та кольорового лиття, виготовлення модельної оснастки, надання послуг з механообробки та термообробки. Виробництво машин і устаткування для сiльського та лiсового господарства TM John Greaves. Представник ТМ CROBOTP (Китай).

13. РЕФРАТЕРМІКА КЕРАМІКС

Власне сучасне виробництво в м. Запоріжжя, яке постачає високоякісну вогнетривку продукцію для будь-яких галузей промисловості, де необхідне застосування вогнетривких матеріалів. Виробництво вогнетривких бетонів, набивних мас, торкрет мас, вогнетривких заповнювачів, формованих виробів з вогнетривкого бетону, цегли вогнетривкої теплоізоляційної ультра легкої.

Контакти

Наталія Артюх
Зам.руководітеля відділу реклами
Департаменту організації виставок
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
тел .: +38 (044) 201-11-76
моб .: +38 050 044 96 47
E-mail: a.natalia@iec-expo.com.ua
Website: www.iec-expo.com.ua


Warning: Cannot call assert() with string argument dynamically in /sata2/home/users/faceyourp/www/www.on-v.com.ua/wp-content/themes/lityo++/components.php on line 3